Джейлън Грийн бе най-резултатен за успеха с 34 точки.
Хюстън спечели дербито на върха в Западната конференция на НБА. На свой терен „ракетите“, които са втори във временното класиране, постигнаха убедителна победа срещу лидера Оклахома със 125:111.
Джейлън Грийн бе най-резултатен за успеха с 34 точки, 31 има Алперен Шенгюн.
За „гръмотевиците“ Джейлън Уилямс реализира 33 точки, докато Шей Гилджъс-Аликзандър добави 22 и 8 асистенции.
Бостън отдалечи Финикс от място в плей-ин турнира на Запад и шанс за участие в плейофите, след като победи на свой терен със 123:103, нанасяйки пета поредна загуба на „слънцата“.

Подобно и на другия мач, и в този „келтите“ водеха почти през цялото време.
Джейлън Браун вкара 31 точки за победителите, Джейсън Тейтъм се отчете с 23 точки, 8 борби и 8 асистенции.
Над всички за съперника бе Девин Букър с 37 точки.
Активът на НБА Европа ще бъде десетки милиарди долара, обещаха от организацията
Финалът в НБА между Ню Йорк Никс и Сан Антонио Спърс е най-гледаният от 1998 година насам
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)