Ивет Лалова за Тихомир Иванов: Шансовете му във финала са много големи

ивет лалова тихомир иванов шансовете финала големи
20:06, 07.08.2024
Чете се за: 01:07 мин.

Тихомир Иванов се класира за финала на скок височина на турнира по лека атлетика на Игрите в Париж. 30-годишният българин постигна 2.24 метра и завърши на 12-ото място в квалификациите, което беше последното, даващо право да продължи напред.

Ивет Лалова коментира за зрителите на предаването "Днес на Игрите" класирането на Иванов за финала.

"Днес той се справи с квалификацията и направи спорта ни щастлив", заяви легендарната ни спринтьорка.

"Надявам се и съм сигурна, че шансовете са му много големи. В скоковете има много повече изненади, може да се случи всичко. Видяхме, че лидерите в тази дисциплина имаха проблеми с тази квалификация. Нека пожелаем успех на Тихомир. Дано да възстанови и устремено да участва в този финал", заяви Лалова, която е част от репортерския екип на БНТ в Париж.

Вижте повече във видеото!

Американски и японски състезатели по фигурно пързаляне получиха медалите си след наказанието на Камила Валиева
Чете се за: 02:12 мин.
Олимпийският шампион по бокс Баходир Джалолов стигна до мача за титлата в супертежка категория
00:07, 08.08.2024
Китай победи Белгия с дузпи и се класира на финал в турнира по хокей на трева за жени
00:04, 08.08.2024
Чете се за: 01:27 мин.
Сърбия надигра Гърция, САЩ и Унгария спечелиха с дузпи на четвъртфиналите на олимпийския турнир по водна топка за мъже
23:57, 07.08.2024
Емил Будинов пред БНТ: Семен Новиков е мобилизиран от първия ден в олимпийското село (ВИДЕО)
23:38, 07.08.2024
Парк Тае-джоон стана олимпийски шампион в категория до 58 кг на турнира по таекуон-до за мъже
23:35, 07.08.2024
Чете се за: 00:45 мин.
Панипак Вонгпатанакит защити олимпийската си титла в категория до 49 кг на турнира по таекуон-до за жени
23:30, 07.08.2024
Чете се за: 00:40 мин.
Китайка защити титлата си в категория до 49 кг на олимпийския турнир по вдигане на тежести
23:26, 07.08.2024
Чете се за: 01:02 мин.
Лин Ю-Тин ще участва в олимпийския финал на турнира по бокс за жени в категория до 57 кг
23:21, 07.08.2024