Изабелла Шиникова загуби финала на двойки на тенис турнира на твърди кортове в Монастир, Тунис с награден фонд 15 хиляди долара.
Българката и Елена Милованович от Сърбия отстъпиха в спора за титлата с 1:6, 0:6 на водачките в схемата Евялина Ласкевич от Беларус и Радка Зелничкова от Словакия.
По този начин Изабелла Шиникова пропусна възможността да спечели своя 33-и трофей в кариерата си от надпревара на ITF при дуетите.
За последно третата ни ракета триумфира в състезание на двойки отново в Монастир, но през миналата година, когато си партнираше с Наима Карамоко.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг