Шон Вайсман изравни за израелците в 88-ата минута

23:40, 15.11.2023
Чете се за: 02:10 мин.
Израел Швейцария

Отложеният мач от квалификациите за Евро 2024 между Израел и Швейцария завърши при резултат 1:1. Рубен Варгас отри резултата, преди Шон Вайсман да изравни.

Срещата трябваше да се проведе в Израел през октомври, но бе преместена на стадион "Паншо Арена" във Фелчут.

Швейцарците очевидно бяха по-добрият отбор на терена в хода на първото полувреме. Омри Глазер спаси изстрели на Рубен Варгас, Гранит Джака и Едимилсон Фернандеш. Шут на Ноа Окафор се отби от напречната греда, а попадение на Рубен Варгас не бе зачетен заради нарушение.

Рубен Варгас все пак успя да открие резултата в 35-ата минута. Полузащитникът засече с глава центриране на Едимилсон Фернандеш

В края на първата част голмайсторът на гостите имаше добра възможност да удвои головата си сметка, но стреля в напречната греда.

След паузата израелците потърсиха ранен гол, но удар на Анан Халаили също намери напречната греда.

Възпитаниците на Алон Хазан стигнаха до изравнително попадение в 88-ата минута. Само 8 минути след като се появи в игра резервата Шон Вайсман отправи плътен шут от вътрешността на наказателното поле за 1:1.

В добавеното време на сблъсъка Едимилсон Фернандеш получи директен червен картон за шпагат в краката на Дор Тургеман.

Швейцария оглавява класирането в група "I" с актив от 16 точки. Израел заема 3-ото място в подреждането с 12 пункта.

Николас Хари ще спори за първа титла в кариерата си от турнир от сериите Мастърс 1000
08:47, 18.05.2024
Чете се за: 01:50 мин.
УЕФА глоби ЦСКА София с 450 хиляди евро
08:42, 18.05.2024
Чете се за: 02:25 мин.
Тихомир Иванов с първо място в Лимасол и покрит норматив за европейското по лека атлетика
08:30, 18.05.2024
Чете се за: 00:45 мин.
Саутхемптън се изправя срещу Лийдс във финалния плейоф за влизане във Висшата лига
08:02, 18.05.2024
Чете се за: 01:25 мин.
Стоян Делчев - първият олимпийски шампион на България в спортната гимнастика (ВИДЕО)
07:00, 18.05.2024
5524
Чете се за: 03:07 мин.
Талисманите - неизменна част от визията на олимпийските игри
06:30, 18.05.2024
Чете се за: 04:45 мин.
Невероятната история на унгарската спортистка Агнеш Келети (ВИДЕО)
Чете се за: 00:50 мин.
Йоана Илиева и Олга Христова продължават във втория ден на турнира на сабя жени в Пловдив
22:39, 17.05.2024
Чете се за: 02:40 мин.