Израелската армия продължава бомбардировките над Газа. Жителите на Хан Юнис са получили предупреждение да се евакуират още на юг.
Израелският премиер Бенямин Нетаняху заяви, че съвместно със Съединените щати и международни организации се работи за установяването на безопасни зони за цивилните граждани в Газа. Той подчерта, че страната му няма желание да наранява населението, но че войната срещу "Хамас" ще продължи, докато не бъдат върнати всички заложници и групировката не бъде унищожена.
На този фон в Тел Авив се проведе многохиляден митинг с искане за незабавно освобождаване на всички похитени от "Хамас". В него се включи и освободена миналата седмица заложничка.
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)