Благодаря на всички хора, които преодоляха страха и себе си и дойдоха в театъра. Публиката се връща в театрите, и при нас - в Сатиричния театър, но внимателно. Това каза в "Още от деня" директорът на Сатиричния театър Калин Сърменов.
Той изрази увереност, че този път ще бъде извървян успешно.
Никога не съм твърдял, че ние сме база. Ние сме надстройка. И ако едно общество през годините не е успяло да създаде един устойчив модел на своята надстройка, нормално е хората да копнеят за други развлечения, да имат други потребности, а не глад за култура. Хубавото е, че в последните 12-13 години изкуството започна да заема мястото, което му се полага.
Вижте целия разговор във видеото.
Доайенът на вестникарството на 90 години: Любен Генов получи Почетния знак на президента (СНИМКИ)
"В кадър": Филмът "От Балкана до Нил" - хроника на едно приятелство тази вечер по БНТ
Съдът гледа мярката на 21-годишния шофьор, който уби две деца край Мездра
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг