Движението се пренасочва през Владая
Камион с боеприпаси е катастрофирал на АМ "Струма". Около 19.00 ч. камионът пука гума, шофьорът губи контрол над него и се удря в мантинелата край Мало Бучино, посока София.
Към 19.36 ч. е извикана Бърза помощ. Линейката се отзовава веднага. На място екипът установява, че шофьорът е добре, но вследствие на инцидента е вдигнал кръвно, не се е наложило да бъде хоспитализиран.
Участъкът ще остане затворен, докато пътят не бъде разчистен.
От Министерство на отбраната съобщиха за БНТ, че най-вероятно камионът е на товарна частна фирма и министерството няма отношение към него.
Повече информация се очаква утре от Министерство на вътрешните работи.
Движението се пренасочва през Владая, мястото на инцидента остава блокирано.
Вижте повече в прякото включване на Цветелина Катанска
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си
20-годишен предизвика катастрофа с три коли в Разград, преминал на червен светофар
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Тир се блъсна в мантинелата на АМ “Тракия” и се озова в канавка край Карнобат