Във Велико Търново днес вицепремиерът и министър на отбраната Красимир Каракачанов даде положителна оценка за новите министри, но заяви, че до края на мандата не са изключени още промени.
Каракачанов коментира и отношенията между правителството и президента, като заяви, че в политиката трябва да има диалог, а не война на унищожение.
БНТ: Синя каска ли го играете в момента?
Красимир Каракачанов - министър на отбраната: Не, ако пожелаят мога, но искам да чуя желание за и за диалог, няма проблем, аз го казах и преди две - три седмици. Казвам много ясно - в политиката трябва да има диалог, а няма война на унищожение. Трябва да има врата през, която институциите да минават и да разговарят!"
Илияна Йотова: Страна ни има потенциал в сферата на изкуствения интелект и бизнесът забелязва тези перспективи
Премиерът Румен Радев разговаря по телефона с външния министър на Великобритания Ед Милибанд
Нови работни места и високи технологии: Бившето военно летище в Доброславци се превръща в голям космически център
"Галъп": 42% одобрение на правителството на Радев след първите 100 дни управление
Окръжната прокуратура в Русе поиска арест за петима от участниците в групите, свързани с разбитата лаборатория за фентанил
Пожарът на „Тракия“: Екипи продължават да следят, за да не се разпространява огънят