ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Кръстаич пробва още двама младоци в контролите срещу Кипър и Люксембург

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 01:22 мин.
Спорт
Снимка: БГНЕС
Слушай новината
00:00
00:00

Селекционерът на националния отбор на България по футбол Младен Кръстаич ще пробва още двама младоци в предстоящите контролни срещи на "трикольорите" през следващия месец, съобщи за БТА близък от сръбския специалист.

Кръстаич е пратил първи повиквателни за представителния тим на страната на 17-годишния защитник Мартин Георгиев и на 19-годишния дефанзивен халф Димо Кръстев за гостуванията на Кипър на 16 ноември и на Люксембург на 20 ноември.

Георгиев премина през това лято от Славия София в Академията на Барселона "Ла Масия". Той е юношески национал на България.

Кръстев пък от пролетта на 2019 година се готви в школата на Фиорентина. С младежката формация на флорентинци "Примавера" той спечели купата на Италия в последните два сезона. Полузащитникът е младежки национал на България.

Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber!

Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини

Намерете БНТ в социалните мрежи:

Instagram: https://go.bnt.bg/instagram

Facebook: https://go.bnt.bg/facebook

LinkedIn: https://go.bnt.bg/linkedin

TikTok: https://go.bnt.bg/tiktok

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?