Главният държавен здравен инспектор доц. Ангел Кунчев опроверга твърденията, че е в тежко състояние в болница с COVID-19.
В публикация в профила си във Фейбук Кунчев изяснява, че е изкарал сравнително лек ковид, а сега се възстановява у дома.
"На моята възраст - карам 63 години, диагнози - хипертония, диабет, ритъмни нарушения - едно дори и средно тежко ковид заболяване със сигурност щеше да ме отнесе! Ето защо дължа живота си на ваксинацията и в това няма никакво съмнение. Ако си бях направил и третата игла - вероятно щях да избегна и това премеждие, но ще го направя скоро след пълното възстановяване." - пише Кунчев.
И призовава всички да се имунизират срещу COVID-19.
Иван Демерджиев за „Баба Алино“: 25 са задържани и се събират доказателства за незаконни практики в Община Варна
Банско събира световния елит на дигиталните номади и засилва туризма извън сезона
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата
16-годишен пострада при челен сблъсък между две електрически тротинетки край Несебър
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си