Латина на Иван Алипиев и Борислав Младенов загуби като гост в италианската втора дивизия по баскетбол

Доброто представяне на Алипиев не успя да предотврати 24-та загуба през сезона на Латина.

иван алипиев резултатен втората победа латина началото сезона
23:59, 14.04.2024
Чете се за: 00:57 мин.

Отборът на Латина, с българите Иван Алипиев и Борислав Младенов в състава, загуби като гост от Орцинуови със 76:91 в мач от 31-я кръг на италианската втора дивизия по баскетбол за мъже - А2.

За Латина това беше 24-то поражение от началото на кампанията. Тимът има и седем победи, заемайки 11-то място във временното класиране.

Иван Алипиев беше сред титулярите за Латина и изигра отличен мач. Той направи дабъл-дабъл 17 точки и 12 борби, а освен това добави към статистиката си 1 асистенция, 1 отнета топка и чадър за 37 минути.

Борислав Младенов се появи на игрището за 9 минути, в които се отчете с 2 борби и 2 асистенции, но не успя да се разпише.

Латина ще играе срещу Форли в следващия кръг от първенството на 21 април.

Александър Везенков записа 10 минути при разгром на Сакраменто Кингс над Портланд Трейл Блейзърс