Левски надигра като гост Монтана във волейболното първенство

20:43, 29.01.2023
Чете се за: 01:12 мин.
левски надигра гост монтана волейболното първенство
Снимка: start-photo.bg

Волейболният отбор на Левски записа победа при завръщането на българската волейболна Суперлига при мъжете, след като надигра 3:1 (26:24, 30:28, 18:25, 31:29) като гост състава на Монтана.

Ключът към успеха на "сините" беше по-добрата им игра в заключителните минути на геймовете и това им позволи да се поздравят с деветата си победа от началото на първенството.

Венислав Антов стана най-резултатен за Левски със своите 31 точки, а Владимир Гърков добави 20.

За домакините от Монтана пък Теодор Тодоров завърши със 17 пункта.

В класирането Левски заема 3-а позиция с актив от 27 точки и баланс 12-3, докато Монтана е едно място по-назад с идентичен баланс, но два пункта по-малко.

Колко ценни ще се окажат танковете за украинската армия?
Частични местни избори в Австрия: Основната партия в управляващата коалиция губи подкрепа