Левски посреща Айнтрахт на 24 август от 20:00 ч. на националния стадион "Васил Левски"

Към момента реваншът на "Франкфурт Щадион" е насрочен за 31 август от 21:30 ч.

левски приема апоел беер шева мач реванш квалификациите турнира лига конференциите
Снимка: startphoto.bg
15:00, 18.08.2023
Чете се за: 01:40 мин.

Съдийска бригада от Швеция ще ръководи първия мач от плейофите за влизане в групите на Лигата на конференциите между Левски и Айнтрахт Франкфурт, които ще се срещнат следващия четвъртък от 20:00 часа на националния стадион "Васил Левски". Това обяви УЕФА на официалния си уебсайт днес.

Главен съдия на двубоя на 24 август в София ще бъде Адам Ладебек, който и преди е получавал наряди за мачове на "сините". Шведът е бил четвърти съдия при поражението на Левски с 0:4 срещу АЕК Ларнака преди четири години.

Ладебек е бил четвърти рефер и при загубата на Лудогорец с 2:4 срещу Брага през 2021. На национално ниво шведът е бил част от съдийски екип, който ръководи мач между България и Португалия на ниво до 17 години. "Лъвовете" губят този двубой с 1:2 през март миналата година.

Помощници на Ладебек ще бъдат сънародниците му Мехмет Кълъм и Даниел Юнг, а четвърти съдия ще бъде Виктор Волф.

Николай Михайлов няма да играе за баскетболния Левски през новия сезон
70-та международна колоездачна обиколка на България ще финишира в Шумен за пръв път в своята история