19:02, 18.04.2019
Чете се за: 00:26 мин.
Шампионска лига
ливърпул без проблеми порто видео

Ливърпул без проблеми си осигури класиране на полуфиналите след успех с 4:1 на реванша и общ резултат 6:1 срещу Порто.

Мърсисайдци за втора поредна година ще спорят за финала, като по пътя към мача за трофея ще имат далеч по-трудна задача срещу тима на Барселона.

Ливърпул приключи минималната интрига в срещата в 28-а минута, когато Садио Мане вкара 14-ия си гол за Ливърпул в Шампионска лига и охлади домакинския натиск на португалците.

Мохамед Салах удвои аванса на Ливърпул в 65-а минута, за когото това също бе 14-и гол за Ливърул в Шампионска лига.

Порто върна едно попадение чрез Едер Милитао в 69-а минута, но то бе крайно недостатъчно.

В оставащите минути до края влезлият като резерва Роберто Фирмино направи 3:1 с глава, а в 84-а минута Върджил ван Дайк оформи крайното 4:1.

23:21, 10.07.2024
Лудогорец стартира кампанията си в Шампионската лига с комфортна победа срещу Динамо Батуми
23:03, 10.07.2024
Чете се за: 02:47 мин.
Антон Недялков преди мача с Батуми: Не би трябвало да има подценяване, трябва да се докажем на голямата сцена и да победим
15:00, 09.07.2024
Чете се за: 03:05 мин.
Дерменджиев: Рецептата за класиране в групите на Шампионската лига е много проста - да побеждаваме
14:13, 09.07.2024
Чете се за: 02:25 мин.