Лия Каратанчева загуби в първия кръг на сингъл на турнира на червени кортове в Санта Маргерита ди Пула (Италия) с награден фонд 25 хиляди долара.
Българката отстъпи пред представителката на домакините Дженифър Роджери с 3:6, 4:6 за два часа игра. Тя обаче ще играе в турнира на двойки. Каратанчева и Елени Христофи (Гърция) са водачки в схемата и ще започнат директно от четвъртфиналите.
Гренландия отбелязва националния си празник в епицентъра на геополитически битки
Сметната палата: Над половин милиард лева за пътна безопасност стоят неизползвани