Дотук се стига с много любов, отдаденост, труд, постоянство и лишения. Това заяви пред БНТ майката на Алберт Попов - Мартина Попова, след историческия успех на нейния син - третото място и първи подиум за българин от 39 години в старт от Световната купа по ски.
Определи класирането му като дългоочаквано.
Аз съм една горда майка, каза Мартина Попова и пожела на всеки родител поне веднъж да изпита подобно щастие от постижение на своето дете.
Допълни, че психиката на Алберт Попов е силна, но е благодарна и че много хора са продължили да вярват в неговите качества.
Надява се, че тепърва добрите класирания за него предстоят.
Вижте и още във включването на Карина Караньотова.
Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
Пролетно почистване: Студенти се събраха, за да изнесат боклука около блоковете си
Икономисти и синдикати: Потребители и бизнес имат нужда от помощ заради цените на горивата и храните
След аварията в Чернобил: България е на 8-о място по радиационно замърсяване и на първо по облъчване на хората
Катастрофа между камион и трактор затруднява движението по пътя София - Варна
Енергийната сигурност и бюджетът са сред основните предизвикателства според премиера Гюров
След аварията в Чернобил: България е на 8-о място по радиационно замърсяване и на първо по облъчване на хората
Атанас Мерджанов: Липсата на ляво представителство в парламента е сериозна опасност