Меси е под въпрос за следващия мач на Интер Маями

Арцжентинецът бе заменен през второто полувреме при победата с 3:1 над Нешвил заради дискомфорт в сухожилията.

Лионел Меси Интер Маями
Снимка: Facebook / Inter Miami CF
14:04, 14.03.2024
Чете се за: 00:52 мин.

Лионел Меси може да пропусне следващия мач на американския футболен клуб Интер Маями заради контузия, съобщава агенция АП. Арцжентинецът бе заменен през второто полувреме при победата с 3:1 над Нешвил заради дискомфорт в сухожилията.

"Той усеща напрежение в подколенните сухожилия на десния крак. Не искаме да рискуваме с него и заради това го заменихме през второто полувреме", заяви старши треньорът на отбора Херардо Мартино, цитиран от АП.

Меси вкара гол и направи асистенция срещу Нешвил, преди да бъде заменен в 50-ата минута. В следващия кръг от МЛС Интер Маями гостува във Вашингтон на Ди Си Юнайтед.

Католическата църква в България: Пазим спомен от искрената братска християнска обич на патриарх Неофит
Митрополит Серафим: Приносът на патриарх Неофит в историята на църквата и народа ни ще бъде неизлечим