ДА НЕ

Националките U17 победиха Молдова на старта на евроквалификацията в Турция

15:29, 18.01.2023
националките u17 победиха молдова старта евроквалификацията турция

Националният отбор по волейбол на България за девойки под 17 години стартира перфектно участието си на европейската квалификация от зона BVA, която се провежда в Турция. Воденият от Владислав Тодоров тим разби Молдова с 3:0 (25:11, 25:13, 25:14) в първи двубой от група В на надпреварата.

В четвъртък (19 януари) България играе с Косово, отново от 14:00 ч.

Волейболистките на Владислав Тодоров направиха ударно начало в срещата, повеждайки със 7:0, след което поддържаха преднината си и не допуснаха да бъдат настигани. Със солидна преднина започна и вторият гейм - 5:0 за българските националки. Те бяха пълен хегемон и без проблем увеличиха аванса си на 2:0 гейма.

Третата част стартира с преднина 8:0 за нашите момичета. Те отново владееха положението напълно, както в първите две части. В края на мача молдовките намалиха част от преднината си, но не се случи нищо повече.

Само първенeцът взима директна квота за европейското първенство в Сърбия и Унгария.Следващите четири в класирането ще играят на втори кръг от европейските квалификации, които са през април.

Станислав Тодор бе избран за най-добър съдия в българския фубол за 2022 година
22:15, 03.02.2023
Чете се за: 01:47 мин.
Кристиано Роналдо вкара първия си гол за Ал-Насър
21:30, 03.02.2023
Чете се за: 01:05 мин.
Феновете на пловдивските Локомотив и Ботев ще имат среща с кмета на града за финансирането на стадионите на двата клуба
Чете се за: 01:12 мин.
Александра Фейгин спечели кратката програма при жените в осмото издание на "София Трофи"
20:43, 03.02.2023
Чете се за: 02:25 мин.
Биляна Дудова спечели бронзов медал на турнира по борба в Загреб, Тайбе Юсеин остана пета
20:35, 03.02.2023
Пресата в Турция: Месут Йозил прекрати футболната си кариера
20:20, 03.02.2023
Чете се за: 02:10 мин.
Рашфорд и Артета обраха призовете за Футболист и Треньор №1 на Висшата лига за януари
20:00, 03.02.2023
Чете се за: 02:37 мин.
Черно море представя в събота срещу Добруджа отбора си за пролетния дял на шампионата
19:40, 03.02.2023
Чете се за: 01:00 мин.