Кметовете на София и Бургас – Йорданка Фандъкова и Димитър Николова вече не са заместник-председатели на политическа партия ГЕРБ. Решението беше взето на Националното събрание на ГЕРБ със 975 гласа "за", 16 "против" и "46" "въздържал се".
Томислав Дончев и Даниел Митов са новите заместник-председатели на ГЕРБ, решиха делегатите.
Поради епидемиологичната обстановка в страната събитието се проведе онлайн.
ГЛЕДАЙТЕ НАЦИОНАЛНОТО СЪБРАНИЕ НА ГЕРБ ТУК:


Премиерът Радев: Нов механизъм за определяне на минималната работна заплата за 2027 г. ще бъде разгледан през август
Иван Шишков за пътната инфраструктура: На картата на България липсват много пътни трасета