Ученички от Пазарджик намериха известна сума пари, след което я предадоха в полицията. Случката е от началото на месец февруари, оттогава до днес обаче никой не си е потърсил парите, въпреки информацията за намерените средства.
За проявената честност и почтеност двете момичета бяха наградени с грамоти от директора на ОДМВР-Пазарджик старши комисар Петко Шотлеков.
Вижте повече във видеото от Силвия Катранкова
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата
Богомил Николов: Агенцията по храните трябва да контролира пазара превантивно
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си