Алексей Навални се появи за първи път, откакто проведе гладна стачка в затвора.
Той участва чрез видеовръзка в съдебно заседание за обжалване на присъдата по делото за клевета, заведено от ветеран от войната.
Опозиционерът изглежда отслабнал и изтощен, отбелязват западни медии.
Днес сподвижниците на Навални обявиха, че разпускат щабовете в Русия, след като московската прокуратура спря дейността им.
Алексей Навални прекрати гладната си стачка
Московският градски съд обсъжда искането на прокуратурата щабовете и Фондът за борба с корупцията да бъдат обявени за "екстремистки организации". Това би улеснило замразяването на банкови сметки и осъждането на активисти.
Политици и общественици изразиха тревога за здравето на Алексей Навални
Израелската офанзива в Газа: Великобритания и Португалия ще признаят палестинска държава
След украинската атака с дронове: „Роснефт“ призна, че не може да изнася петролни продукти
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?