Традиционно, дни преди края на годината, нюйоркчани се разделиха с лошите спомени от отминалите 12 месеца. COVID-19 оглави класацията за най-неприятни преживявания през отиващата си 2021 година.
Много нюйоркчани пожелаха да изгорят също спомените за дистанционното обучение и финансовите си проблеми. Този път бележките със спомените се изгаряха.
Предишните години листовете с неприятни моменти се разрязваха с машина. Началото на "ритуала" за раздяла с лоши спомени е поставено през 2007 година.
Интересът към него расте с всяка година. Участниците споделят, че "изгарянето" на неприятните моменти наистина има пречистващ за душата ефект и зарежда с много надежди и мечти.
Алиансът предал САЩ по време на войната с Иран, заяви Доналд Тръмп пред Марк Рюте
Облекчаване на ограничението: Иран ще може да пътува ден по-рано за световното
Въздушна линейка транспортира до Пловдив пострадалата жена при катастрофата на АМ "Тракия"
"Сбогом, малки ангели": Отрупаха с цветя стадион "Славия" в памет на загиналите деца на АМ "Тракия" (СНИМКИ)