Пореден случай на изоставени домашни зайчета у нас. Цяло семейство домашни любимци е намерено изоставено в кашон до Софийския районен съд в София.
Четирите животинки са били измръзнали и са нямали шанс да оцелеят на улицата. Спасени са от организация, която се грижи за домашните зайчета без дом.
Оказва се, че проблемът с изоставените зайци става все по-голям от началото на пандемията. От организацията, която се грижи за изоставените любимци, търсят нов дом за питомниците си.
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец
Гълъб Донев: Служителите на МВР и военните ще си плащат осигуровките от догодина