Живеещи в кв. "Христо Ботев" във Варна сигнализираха, че от вчера следобед мазета в жилищната им кооперация се пълнят с отпадъчни води, залята е и улицата пред блока.
Потърпевшите сигнализирали във ВиК, но отстраняването на аварията започнало едва тази сутрин.
Хората разказаха, че водата вече е на ниво над коленете и недоволстват, че няма кой да отстрани авариите.
От ВиК-Варна обясниха, че от три години нямат нощен екип за спешни случаи, тъй като от Инспекцията по труда не им позволяват да работят през нощта.
Вижте повече подробности в прякото включване на Деян Михайлов
Назначават експертиза на мантинелите на АМ "Тракия" след тежката катастрофа, отнела живота на трима души
Въздушна линейка е в готовност да транспортира до Пловдив пострадалата жена при катастрофата на АМ "Тракия"