Пирин вкара три гола на Витоша Бистрица в контрола

пирин вкара три гола витоша бистрица контрола
Снимка: ФК Пирин Благоевград
16:16, 25.03.2023

Отборът на Пирин Благоевград победи Витоша Бистрица с 3:1 в приятелската среща, която се проведе на базата в Рилци.

Владимир Медвед откри резултата в 14-ата минута, след като получи чудесно извеждащо подаване от Борис Тютюков.

В 20-ата минута Калоян Георгиев от гостите стреля, но топката мина покрай вратата. Пет минути по-късно вратарят Ковальов се намеси прекрасно, след като топката бе отклонена от футболист на гостите след изпълнение на свободен удар.

В 34-ата минута Мартин Бачев стреля с глава след свободен удар, но вратарят на Витоша спаси.
Минута по-късно Ковальов направи чудесно спасяване срещу Християн Георгиев, който излезе срещу него.

Гостите изравниха с гола на Християн Димитров с удар отблизо след изпълнение на ъглов удар в самия край на полувремето.

В 50-ата минута младият Юлиан Тумбев бе изведен от Борис Тютюков и отбеляза с техничен удар сам срещу вратаря.

В 73-ата минута Дмитро Семенив се разписа след хубаво подаване на Данило Кондраков в наказателното поле.

Пирин: Ковальов (75-Й.Димитров), Велев (25-Будинов, 46-Тумбев), Сенхаджи(75-Костов), Бачев, А.Йорданов, Шоколаров (75- В.Янев), Макрецкис (75-Л.Тодоров), Бенгюзов (46-Кондраков), Медвед (75-Маринополев), Тютюков (80-Педински), Семенив.