Пореден силен мач за Иван Алипиев, но Латина инкасира второ поредно поражение

Баскетболният тим на Латина има актив от 7 победи и 25 загуби в регион „Зелен“ на италианската Серия А2.

Вяра Илиева
от Вяра Илиева
07:44, 22.04.2024
Чете се за: 01:05 мин.

Иван Алипиев бе най-резултатен за Латина, но отборът му загуби от тима на Форли с 87:89 в среща от 32-ия кръг в регион „Зелен“ на италианската Серия А2.

Националът ни отбеляза 19 точки и записа още 5 борби, 1 асистенция и 2 откраднати топки за 37 минути в игра. При стрелбата си той бе 7/11 от средно разстояние, 1/6 от тройката и 2/2 от линията за изпълнение на наказателни удари.

Борислав Младенов влезе като резерва и остана на терена 10 минути. Той записа 4 борби и 1 асистенция, и не успя да се разпише за своя тим.

Латина е с баланс от 7-25 и се намира на 11-то място в своя регион. В следващата фаза от сезона в Серия А2 отборът ще играе с Агридженто, Луис Рома, Чиуси, Нардо и Ченто. Мачовете ще бъдат от 5 май до 9 юни. Двата най-добри тима от тази група ще запазят местата си в Серия А2, докато останалите четири ще изпаднат.

Ел Ей Клипърс стартира с успех срещу Далас в плейофите на Запад в НБА
Заради рязкото застудяване: Застрашена ли е реколтата от плодове в Кюстендилско?