Пожар горя тази нощ в ОУ "Петко Рачев Славейков" в Карнобат. Огънят е избухнал около 23.00 ч.
Пламъците са тръгнали от помещение, използвано за физкултурен салон. На помощ на пожарникарите дойдоха техни колеги от Айтос.
Бяха нужни над два часа огънят да се потуши напълно. Тепърва ще се уточняват причините за инцидента.
Според първоначалната информация в училището се е извършвал ремонт. Искра от машините най-вероятно е причината за пожара.
"Пожарът е загасен. Жертви няма. Има щети. Изгоряло е оборудване, каквото има във всеки физкултурен салон - уреди, имало е и помещение със стари чинове. Разбрах, че е имало помещение с пелети, но те не са горели. По-голямата част от помещението е изгоряло", заяви кметът на Карнобат Георги Димитров.
Цените на храните: Най-голямо е поскъпването при краставиците, пилешкото месо и хляба
Скандалът в 138-о училище: Директорът е с две повдигнати обвинения след откритите камери в тоалетни (ОБЗОР)
Ще задължат ли фризьорите да правят задължителен тест за алергия преди боядисване?
Директорът на 138-о училище в София: Не съм слагал камерите, вчера разбрах
Скандалът в 138-о училище: Директорът е с две повдигнати обвинения след откритите камери в тоалетни (ОБЗОР)