17 550 дози на ваксината срещу COVID-19 на "Пфайзер-Байонтек" пристигнаха днес у нас, съобщиха от Министерство на здравеопазването.
Ваксините трябваше да са у нас още вчера, но заради лошото време самолетът, който трябваше да ги достави от Германия, не излетя. Това е шестата пратка на този производител и общо деветата доставка на ваксини у нас.
Очаква се до края на месеца от тази ваксина да пристигнат общо 139 хиляди дози. С тях ще продължи имунизирането на хората от втора и трета фаза.
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)
"Сбогом, малки ангели": Отрупаха с цветя стадион "Славия" в памет на загиналите деца на АМ "Тракия" (СНИМКИ)