Рейнджърс и Вегас започнаха с победи сезона в НХЛ

рейнджърс вегас започнаха победи сезона нхл
12:02, 12.10.2022

Ню Йорк Рейнджърс победи вицешампиона Тампа Бей Лайтнинг с 3:1 в "Медисън Скуеър Гардър" на старта на сезона в Националната хокейна лига на САЩ и Канада (НХЛ). Мика Зибанеяд вкара два гола във втората и третата част за отбора от Ню Йорк, а Баркли Гуудроу добави още един девет минути преди края. Стивън Стамкос отбеляза единственото попадение за Лайтнинг.

Вегас Голдън Найтс надигра с 4:3 Лос Анджелис Кингс във втория мач от кръга. Джонатан Марчесо, Джак Ейхел, Уилям Карлсън и Марк Стоун вкараха попаденията за Голдън Найтс, а Габриел Виларди, Ейдриън Кемпe и Артър Калиев бяха точни за Кингс.

Стоичков: Много съм щастлив да съм сред 100-те най-велики футболисти на всички времена
Руската Федерална служба за сигурност твърди, че взривът за Кримския мост е пратен от Одеса през България