Столичната Регионална здравна инспекция се самосезира във връзка с драстичното неспазване на противоепидемичните мерки по време на вечното дерби между Левски и ЦСКА вчера.
На изпълнителния директор на ПФК ЦСКА, като домакин на срещата, вече е връчен акт, който е бил приет без възражения.
Столичната РЗИ е изпратила напомнително писмо за спазване на мерките на президентите на ПФК Локомотив 1929 и ПФК Славия във връзка с предстоящия футболен мач тази вечер.
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата
Богомил Николов: Агенцията по храните трябва да контролира пазара превантивно
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си