Шампионът Хебър надви категорично Дея спорт и във втория двубой от полуфиналната серия

09:04, 15.04.2022
шампионът хебър надви категорично дея спорт втория двубой полуфиналната серия
Снимка: НВЛ

Волейболният шампион Хебър (Пазарджик) победи с категоричното 3:0 (25:19, 25:17, 25:21) Дея спорт (Бургас) и по този начин поведе с 2:0 успеха в полуфиналната серия в родната Суперлига.

Двубоят започна със серия от грешки и от двете страни на мрежата, но постепенно домакините поеха контрола върху случващото се и затвориха първия гейм след 25:19.

Във втория "тигрите" водиха почти през цялото време, като в един момент техният аванс достигна 11 точки при 21:10. В крайна сметка Хебър удвои аванса си в резултата след 25:17.

В третата част бургазлии се опитаха да бъдат по-равностойни на своя съперник, като съумяваха да останат близко в резултата, но в крайна сметка след 25:21 отборът от Пазарджик сложи точка на спорта.

Най-резултатен за успеха стана опитният италианец Якопо Масари, който завърши със 17 точки.

По този начин момчетата на Камило Плачи са вече само на една победа от класирането си за четвърти пореден финал във волейболната Суперлига.

Готови ли са аптеките да работят с електронни рецепти от 1 май?