Ако и трите парламентарни избора бяха редовни, а не в една единствена година, то днес след третия вот трябваше да сме с 8 години по-стари, може би и по-мъдри. През тази година постигнахме най-ниската активност на вота от началото на демократичните промени.
Вижте и още в обзора на Милена Кирова.
Васил Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и финансова децентрализация
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи