ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Слънчев неделен ден

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 01:37 мин.
У нас
Video Player is loading.
Текущо време 0:00
Продължителност -:-
Заредено: 0%
Тип на потока НА ЖИВО
Оставащо време 0:00
 
1x
    • Глави
    • descriptions off, selected
    • Спряни субтитри, selected
      Снимка: БГНЕС/Архив
      Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.
      Слушай новината
      00:00
      00:00

      Днес ще бъде слънчево. След обяд над западната половина от станата ще има купеста облачност, но ще остане почти без валежи. Вятърът от изток-североизток временно ще се усили. Максималните температури ще бъдат между 20° и 25°, в София - около 21°.

      По Черноморието ще бъде слънчево. Ще духа умерен североизточен вятър. Максимални температури: 21°-23°. Вълнението на морето ще бъде 3 бала, но с тенденция на отслабване.

      Над планините ще бъде предимно слънчево, след обяд с купеста и купесто-дъждовна облачност. На отделни места в масивите от западната половина на страната ще превали краткотраен дъжд. Възможно е и да прегърми. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 16°, на 2000 метра - около 10°.

      В понеделник ще преобладава слънчево време. Около и след обяд над североизточните райони и планините в Западна България ще се развива купеста облачност и на отделни места там ще превали. В сутрешните часове ще е почти тихо и на отделни места в котловините и низините за кратко ще има мъгла.

      През следващите дни на много места в страната ще има краткотрайни валежи и гръмотевици. В сряда, около и след обяд, ще има условия за локални интензивни явления и градушки.

      Последвайте ни

      ТОП 24

      Най-четени

      Product image
      Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
      Абонирай ме за най-важните новини?