Магдалина Миневска, София Иванова, Камелия Петрова, Рейчъл Стоянов и Маргарита Василева споделиха радостта си след успеха в Будапеща.
Ансамбълът на България по художествена гимнастика за жени се цели в олимпийското злато след категоричния успех на европейското първенство по художествена гимнастика в Будапеща.
Ансамбълът на България защити абсолютната си титла в многобоя.
"Чувстваме се прекрасно, че защитихме титлата си. Това е последното ни голямо състезание преди Олимпиадата. Щастливи сме, че показахме композициите си по добър начин. Надяваме се да продължаваме така", сподели Камелия Петрова.
"От последното състезание нямаме промени в композициите ни. Направихме всички заложени бонуси без много неточности", заяви София Иванова.
"Много ми харесва на първото място. Много обичам целия екип и съм много щастлива. С лекота мина всичко", допълни дебютантката Маги Миневска.
"Не казваме какво си казваме преди да навлезем на терена - тайна е. Успяхме да се концентрираме", категорична бе капитанката Маргарита Василева.
"Остана само Олимпиадата. Ще тренираме усилено и се надяваме и там да покорим върха", каза Рейчъл Стоянов.
България защити и отборната си титла на еврошампионата.
"Успехът в отборната надпревара бе много важен", категорична бе София Иванова.
Можете да гледате цялото интервю във видеото.
Ландо Норис оглави класирането във втората тренировка преди Гран при на Каталуния
Преслав Георгиев остана на крачка от финала на 500 метра кану на европейското първенство
Катастрофа затруднява движението на пътя между Симитли и Разлог (СНИМКИ)
Тежко остава състоянието на едното дете, пострадало с тротинетка в София
Експерти за мерките по пътна безопасност: Наказанията са изчерпани, нужна е нова стратегия