Служители на Министерството на околната среда и водите излизат на протест. Те ще затворят движението на кръстовището на Горнобански път и бул. "Никола Петков" в 12.00 часа на обяд.
Исканията им са за достойно заплащане, 30% увеличение на заплатите до края на годината, както и планирано увеличение на възнагражденията и отчитане на високата квалификация, която имат.
Към протеста в София ще се присъединят и екоинспектори от Благоевград. Там те ще блокират бул. "Димитър Солунски".
Над 40 сигнала за мазут по Южното Черноморие, появиха се нови петна край Синеморец
Правят проверка заради влошеното качество на водата за къпане в района на Офицерския плаж
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра