Световноизвестният астролог Гал Сасон публикува годишната си прогноза за 2021 г.
В специално скайп интервю за БНТ, в което за първи път българските зрители ще видят обстановката в дома и работния му кабинет, той успокоява, че тежката 2020 всъщност приключва астрологично не на 31, а на 21 декември.
"На 21 декември, когато Юпитер и Сатурн са в съвпад във Водолей, би трябвало да има ваксина или някакво лекарство, защото Водолеят отговаря за технологиите и иновациите. И тези две сили се обединяват.
Така, че можем да кажем, че през декември и по точно 21 декември, ще се случи нещо много значимо. Виждате, че това е моментът, в който започва разпространението на ваксината по света, разбира се това е битка, война и сега ние имаме едно наистина добро оръжие, което идва отново от Водолея", обяснява Гал Сасон.
След 30 години: Единствената опера на Енио Мориконе със световна премиера в Неапол (СНИМКИ)
Нови открития в некропол край Кайро разказват за Древен Египет преди 4500 години
На 4500 метра височина: Парашутист оцеля, след като се оплете в опашката на самолета
Когато тишината проговори: С подкрепата на „Българската Коледа“ 4-годишният Натаниел прави първите си крачки към речта