Двама души за загинали, а други 7 са в спешното приемно отделение на кърджалийската болница след катастрофа между лек автомобил „Ауди“ и пътнически микробус. Двамата загинали – на 21 г. и на 17 г., са пътували в лекия автомобил.
Сигнал за катастрофата на входа на Момчилград откъм Кърджали е подаден в 17.16 часа. Пътниците от микробуса са откарани за преглед в спешното приемно отделение на МБАЛ „Д-р Ат. Дафовски“ в Кърджали.
По данни на полицията, двете превозни средства са се ударили челно. Първоначалната версия е за висока скорост при неправилно изпреварване.
На място се извършва оглед.
По информация на пресцентъра на МБАЛ „Д-р Ат. Дафовски“ към момента в спешното приемно отделение са приети 7 пострадали в катастрофата. Трима от тях са в тежко състояние, а на четирима все още се извършват прегледи.
Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube