На турнира в Токио ще стартират 245 състезатели от 47 държави.
Трима българи ще участват на турнира по джудо от Големия шлем в японската столица Токио. Надпреварата ще се проведе на 7 и 8 декември.
Страната ще бъде представена от Йоана Манова в категория до 63 килограма при жените, а при мъжете от Виктор Скерлев и Димитър Господинов до 73 кг.
По програма и тримата национали ще излязат на татамито в първия ден на 7 декември.
На турнира в Токио ще стартират 245 състезатели от 47 държави.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите