Трудно победа за Верона във волейболното първенство на Италия

Верона, волейбол Италия, Радостин Стойчев
Снимка: АРХИВ
12:12, 12.12.2022

Италианският волейболен отбор Верона, чийто треньор е Радостин Стойчев, се наложи като гост на Чистерна с 3:2 (25:13, 23:25, 20:25, 25:20, 15:13) в мач от 11-ия кръг на италианското волейболно първенство. В четири от геймовете игра и Алекс Грозданов. Българинът завърши със 7 точки - 3 от атака, 3 на блок и 1 ас.

Верона е на трето място във временното класиране на италианската Суперлига с 19 точки, като е само на точка от втория Модена.

Падуа загуби домакинството си на Пиаченца с 1:3 (24:26, 17:25, 25:21, 20:25). Българският волейболист Аспарух Аспарухов влезе в игра само в четвъртия гейм, като не записа точка за тима си.

Кучине Лубе Чивитанова на Алекс Николов и Тренто на Матей Казийски изиграха предварително мачовете си в края на месец октомври, тъй като Тренто и съперникът на Чивитанова Перуджа играха през уикенда на Световното клубно първенство в Бетим, Бразилия.

Емил Нейков и Десислава Ангелова ще участват на репешажите на европейското първенство по гребане
Чете се за: 02:17 мин.
България ще играе срещу Хърватия и Турция в последните си мачове от Евро 2024 по волейбол за жени до 20 г.
Чете се за: 00:52 мин.
Кирил Киров в поредицата "Спортните таланти на България"
13:30, 25.04.2024 (обновена)
Чете се за: 02:37 мин.
Според Цветомир Петров и Димитър Шалъфов редица спортни обекти в София са в плачевно състояние
13:26, 25.04.2024
Чете се за: 01:50 мин.
Росица Денчева и Юлия Стаматова се класираха за четвъртфиналите на тенис турнир в Анталия
13:20, 25.04.2024
Чете се за: 01:02 мин.
Гледайте Световната купа по модерен петобой в Будапеща, от четвъртък до събота по БНТ 3
13:15, 25.04.2024
Чете се за: 00:45 мин.