В Спартак Търнава очакват различен мач срещу Лудогорец в сравнение с гостуването в Разград

Двата отбора се изправят един срещу друг в четвъртък (30 ноември) от 22:00 часа българско време в мач от групите на Лигата на конференциите, след като през септември в Разград "орлите" се наложиха с 4:0

спартак търнава очакват различен мач лудогорец сравнение гостуването разград
Снимка: ПФК Лудогорец
14:30, 28.11.2023

В отбора на Спартак Търнава са уверени, че са си взели поука след тежката загуба в Разград от Лудогорец с 0:4 през септември и ще окажат по-сериозна съпротива в предстоящия мач между двата отбора в четвъртък от петия кръг на груповата фаза на Лигата на конференциите.

Словашкият тим се намира в подем и е в серия от четири поредни победи в местното първенство, където заема 3-о място, а в неделя надигра Подбрезова с 2:1 като гост навръх 44-ия рожден ден на помощник треньора Мариан Ходулик, който беше много щастлив от спечелените три точки.

"Няма време за празнуване, имаме много важен мач в четвъртък. В момента сме много добри в статичните положения, фокусираме се върху тях и ги тренираме много преди мача", Ходулик пред местните медии.

"Със сигурност в четвъртък ще бъде различен мач в сравнение с този, който загубихме в Разград с 0:4. Очакваме с нетърпение пълен стадион и искаме да постигнем добър резултат. Мисля, че натрупахме опит в Европа и можем да използваме това в този мач“, допълни той.

В Търнава очакват пълен стадион за двубоя с Лудогорец, който е насрочен за четвъртък от 22:00 часа българско време.