Защитникът на България Валентин Антов заяви, че всички в националния отбор са много разочаровани от изпуснатата победа срещу Сърбия.
„Какво обяснение мога да дам? Вкараха ни в последната минута, случва се понякога. Наистина е много болезнено, но това е футболът. Има ги и тези мачове, раздадохме се на максимум. Много сме разочаровани, че не успяхме да вземем победата, щеше да е много престижно и хубаво. Много ни критикуват, ние сме много млад отбор, играхме с огромно желание и енергия. Нямаме феноменална класа и футболисти, но играхме като отбор. Изпълнихме всички тактически задачи, ако не бяхме изпуснали тази ситуация накрая, щяхме да се поздравим с победата“, заяви Антов пред БНТ след последния съдийски сигнал в Разград.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok
Лудогорец не отстъпва за Петър Станич, Олимпиакос трябва да плати 10 милиона евро
Иван Шишков за пътната инфраструктура: На картата на България липсват много пътни трасета
СПЕЦИАЛНО: Схема за фалшиви гръцки шофьорски книжки работи от години в Кюстендилско