Поредна акция на ВМРО срещу високите цени на тока, парното, газа и храните, този път пред Комисията за енергийно и водно регулиране.
От ВМРО заявиха, че няма да се примирят със спекулативното нарастване на цената на природния газ и електроенергията.
Затова настояват за спешни мерки срещу спекулата на енергийната борса и активна роля на държавните енергийни дружества за преодоляване на дефицита.
От ВМРО искат да се наложи мораториум върху износа на ток от частни фирми до овладяване на кризата, както и разпускане на КЕВР, която "е допуснала спекулативно повишаване на цените".
Снимки: Десислава Кулелиева

Претоварване в Детската УНГ клиника на ИСУЛ: Около 50 деца с усложнения за две седмици
Казусът „Баба Алино“: Невзоров в България, разпитан и с твърдения за невинност (ОБЗОР)
Шок в цените по морето: 9 евро за таратор в Созопол, проверки за завишения в заведенията