Волейболният ЦСКА с трети пореден успех в първенството

21:05, 31.10.2022
Чете се за: 01:32 мин.
Снимка: ВК ЦСКА

Волейболният отбор на ЦСКА продължава с перфектния старт на сезона в родната Суперлига, като в среща от 3-ия кръг "червените" надиграха с 3:0 (25:21, 25:19, 25:23) у дома състава на Пирин Разлог.

В първите два гейма гостите от Разлог бяха равностойни в началните минути, но впоследствие домакините налагаха волята си и след 25:21 и 25:19 изковаха солиден аванс от два гейма.

В третата част волейболистите на Пирин дадоха най-сериозен отпор, като стигнаха до равенство при 21:21. В решителните моменти играчите на ЦСКА обаче действаха по-концентрирано и след 25:23 стигнаха до чист успех с 3:0.

Най-резултатен за победителите стана Димитър Димитров с 18 точки, а Александър Симеонов добави 11. За състава на Пирин Константин Гаджанов завърши с 14 пункта.

В класирането след първите три кръга ЦСКА закономерно е лидер с пълен актив от 9 точки, докато Пирин Разлог е на 9-та позиция с 3 пункта, след като записа една победа и две поражения от старта на кампанията.

Лудогорец с важна информация за феновете, които ще наблюдават двубоя с Рома на живо на "Олимпико"
Дете счупи главата на единия от войниците на Паметника на Незнайния войн в Хасково