Втори пореден успех за Реал Сосиедад в първенството

Успехът за баските дойде след голове на Микел Мерино и Арсен Захарян в 28-ата и 68-ата минута.

Реал Сосиедад
09:46, 16.03.2024
Чете се за: 00:50 мин.

Реал Сосиедад постигна домакинска победа с 2:0 над Кадис в първия мач от 29-ия кръг на испанското футболно първенство.

Успехът за баските дойде след голове на Микел Мерино и Арсен Захарян в 28-мата и 68-мата минута.

Домакините, които бяха в ролята на абсолютен фаворит в срещата, имаха много повече възможности за гол, особено през второто полувреме, но така и не успяха да направят преднината си по-изразителна.

За Реал Сосиедад победата е втора поредна и с нея тимът събра 46 точки, с които се утвърди на шестото място в таблицата. Кадис е на 18-а позиция с 22 точки, на две под чертата на изпадащите от Ла Лига.

Интензивно движение за тирове на някои от граничните пунктове с Румъния, Гърция и Сърбия