Украински гражданин самокатастрофира на магистрала "Струма" край Дупница. Инцидентът стана малко след 18.00 ч. в платното в посока към Благоевград.
Шофьорът е загубил управление над автомобила и се е ударил в мантинелата. Разминал се е с охлузни рани и уплаха.
Заради произшествието обаче се образуваха големи задръствания в участъка. Към момента трафикът се регулира от "Пътна полиция", автомобилите се пропускат поетапно само в едното платно.
Ще има ли воден режим в Плевен и Ловеч това лято? Властите вземат спешни мерки
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата