Възрастната жена, която вчера беше арестувана на метростанция "Овча купел" в София, все още е в 6-о РПУ.
Жената беше задържана в метростанцията при влизане. В социалните мрежи се разпространи видеоклип, на който се вижда как тя лежи на земята с белезници и казва, че не знае защо я арестуват.
В коментарите очевидци твърдят, че жената е била пияна. Според момичето, качило клипа, поведението на полицията е било прекалено грубо.

Жената все още е в 6-о РПУ, с мярка за задържане до 24 часа.
От пресцентъра на столичната полицията обясниха за БНТ, че тя се е държала непристойно, но не могат да кажат дали е употребила алкохол. Причината за задържането е неспазване на полицейско разпореждане.
Полицията откри в склад авточасти от крадени автомобили в София, мъж е задържан
Следи от мечка и малко мече са открити по тялото на мъжа, намерен край хижа "Рудничар"
След триумфа на „Евровизия“: БНТ и Столичната община организират открито „Bangaranga“ парти в София
Премиерът Радев пред Мерц: България се утвърди не като периферия, а като важен партньор в Европа
Вицепремиерът Донев: Намаляваме с 10% разходите за заплати в държавната администрация от 1 септември