Засилен трафик се очаква по АМ "Тракия" в последния от поредицата почивни дни.
Заради ремонта на магистралата е създадена организация за регулиране и пренасочване на движението, при натоварване, по различни направления.
Предвиден е обходен маршрут през Димитровград и магистрала "Марица".
В ремонтирания участък, при 160-и километър, където движението се извършва двупосочно в едното платно, ще бъдат осигурени две ленти за движение в посока София до 10 май.
Препоръчва се използването на слабо натоварения Подбалкански път.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите