Според синоптиците най-голяма снежна покривка има на Витоша, но планината се оказва затворена. Въпреки че се намира само на няколко километра от центъра на столицата, софиянци и децата им не могат да отидат на ски в планината. Ски влековете и седалковите лифтове не работят. Съоръженията са приватизирани през лятото на 2007 г., а договорът задължава купувачът да запази дейността, но не и да предлага услугата. Как да се отвори планината за зимен туризъм и ски спорт в "Денят започва" Силвия Христова, общински съветник в СОС от ГЕРБ, председател на постоянна комисия по архитектура и градоустройство и Марта Георгиева, общински съветник в СОС от ДСБ.
Бившият директор на ДАНС – Варна: За да се отмени заповед за екстрадиция, трябва това лице да донесе повече полза на държавата, отколкото вреда
Генералният директор на БНТ Милена Милотинова получи признанието "WEBIT Changemakers"
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?