Движението по ремонтираното платно на столичния бул. "България", в посока "Бояна", е пуснато от тази нощ. По него ще преминават колите и в двете посоки до приключването на ремонта на другото платно. Вижте прякото включване на Айше Сали.
Евгени Крусев, зам.-кмет по транспорта: Бул. "България" е един от трите най-натоварени булеварда в София, така че неговото затваряне със сигурност предизвика затруднение, за което се извиняваме на софиянци. Неговият ремонт беше необходим, тъй като не е ремонтиран, откакто е построен. А разбира се, когато се пусне новото платно, комфортът на пътуването ще бъде несъизмерим с това, което беше. Целта ни е работата да се свърши максимално бързо и в срок, което засега се и получава.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите