Почина работникът, пострадал вчера във ВМЗ-Сопот, потвърдиха за БТА от пресцентъра на УМБАЛ "Свети Георги" в Пловдив.
Лекарите 24 часа са се борили за живота на 44-годишния мъж, който вчера след подхлъзване е паднал в галванична вана с киселина. Той е приет бил в Клиниката по изгаряния с над 97% изгаряния, травми, несъвместими с живота, уточняват от лечебното заведение.
Мъжът не е бил служител на ВМЗ, а на фирма-изпълнител, доставила и инсталираща оборудването.
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу
Трагедията на АМ "Тракия" със загиналите деца и бащата на едното от тях продължава да поражда въпроси за причините
Жегата настъпва: Синоптиците от НИМХ предупреждават за температури до 37°